Logo Incipit

Directorio de Persoal

Esta é a listaxe das persoas que traballamos no Incipit.

Membros

Nome e apelidos Posto Teléfono Email
Alfredo González-Ruibal Científico Titular 981 590 962 x 316 alfredo.gonzalez-ruibal@incipit.csic.es
Ana Ruiz-Blanch Investigadora Predoutoral 981 590 962 x 316 ana.ruiz-blanch@incipit.csic.es
Andrés Currás Investigador Posdoutoral 981 590 962 andres.curras@incipit.csic.es
Anne Beeksma Investigadora Predoutoral 981 590 962 x 308 anne.beeksma@incipit.csic.es
Anxo Rodríguez-Paz Ayudante de Investigación 981 590 962 x 307 anxo.rodriguez-paz@incipit.csic.es
Carlos Tejerizo-García Investigador Posdoutoral carlos.tejerizo-garcia@incipit.csic.es
Cecilia Dal-Zovo Investigadora Posdoutoral 981 590 962 cecilia.dalzovo@incipit.csic.es
César González-Pérez Científico Titular 981 590 962 x 306 cesar.gonzalez-perez@incipit.csic.es
César Parcero-Oubiña Científico Titular 981 590 962 x 304 cesar.parcero-oubina@incipit.csic.es
Cristina Sánchez-Carretero Científica Titular 981 590 962 x 305 cristina.sanchez-carretero@incipit.csic.es
Cristina Tejedor Investigadora Posdoutoral 981 590 962 x 321 cristina.tejedor@incipit.csic.es
David Barreiro Técnico de Investigación 981 590 962 x 318 david.barreiro@incipit.csic.es
David González-Álvarez Investigador Posdoutoral david.gonzalez-alvarez@incipit.csic.es
Elena Cabrejas Técnica de Investigación 981 590 962 x 309 elena.cabrejas@incipit.csic.es
Eva Hernández-Álvarez Técnica de Investigación 981 590 962 x 301 eva.hernandez-alvarez@incipit.csic.es
Felipe Criado-Boado Profesor de Investigación 981 590 962 x 319 felipe.criado-boado@incipit.csic.es
Jaime Almansa-Sánchez Investigador Posdoutoral 981 590 962 jaime.almansa-sanchez@incipit.csic.es
Joan Roura-Expósito Investigador Predoutoral 981 590 962 x 308 joan.roura-exposito@incipit.csic.es
João Fonte Investigador Posdoutoral joao.fonte@incipit.csic.es
Jorge Canosa-Betés Investigador Predoutoral 981 590 962 x 309 jorge.canosa-betes@incipit.csic.es
José Muñoz-Albaladejo Investigador Predoutoral 981 590 962 x 308 jose.munoz-albaladejo@incipit.csic.es
Juan F. Castro-Cal Científico Titular 981 590 962 x 315 juan.f.castro-cal@incipit.csic.es
Manuel Miguéns-Pérez Técnico de Investigación 981 590 962 x 311 manuel.miguens-perez@incipit.csic.es
Marcia Hattori Investigadora Predoutoral 981 590 962 x 312 marcia.hattori@incipit.csic.es
María Masaguer Técnica de Investigación 981 590 962 x 310 maria.masaguer@incipit.csic.es
Miguel Alonso-Cambrón Técnico de Investigación 981 590 962 x 309 miguel.alonso-cambron@incipit.csic.es
Nevena Markovic Investigadora Predoutoral 981 590 962 x 308 nevena.markovic@incipit.csic.es
Pablo Alonso González Científico Titular 981 590 962 x 313 pablo.alonso-gonzalez@incipit.csic.es
Pastor Fábrega-Álvarez Técnico de Investigación 981 590 962 x 300 pastor.fabrega-alvarez@incipit.csic.es
Pau Sureda Investigador Posdoutoral 981 590 962 pau.sureda@incipit.csic.es
Paula Ballesteros-Arias Técnica de Investigación 981 590 962 x 309 paula.ballesteros-arias@incipit.csic.es
Rafael Millán-Pascual Investigador Predoutoral 981 590 962 x 311 rafael.millan-pascual@incipit.csic.es
Ruth Varela Investigadora Predoutoral 981 590 962 x 312 ruth.varela@incipit.csic.es
Ruy Llera-Blanes Investigador Posdoutoral ruy.llera-blanes@incipit.csic.es
Teresa Neo Técnica de Investigación 981 590 962 teresa.neo@incipit.csic.es
Thibault Saintenoy Investigador Posdoutoral 981 590 962 x 321 thibault.saintenoy@incipit.csic.es
Xosé-Lois Armada Investigador Posdoutoral 981 590 962 x 303 xose-lois.armada@incipit.csic.es

Asociados

Nome e apelidos Posto Procedencia
Cruz Ferro Vázquez Investigadora Posdoutoral University of York
Elías López-Romero González Investigador Posdoutoral Université de Bordeaux
Manuel Santos Estévez Investigador Posdoutoral Universidade do Minho

Colaboradores

Nome e apelidos Posto Procedencia
Jorge de Torres Rodríguez Técnico de Investigación
José María Señorán Martín Investigador Predoutoral
Manuel Antonio Franco Fernández Investigador Posdoutoral
Patricia Mañana Borrazás Técnica de Investigación
Patricia Martín Rodilla Investigadora Posdoutoral Centro Singular de Investigación en Tecnoloxías da Información; Universidade de Santiago de Compostela
Rebeca Blanco Rotea Investigadora Posdoutoral
Rocío Varela Pousa Técnica de Investigación
Virtudes Téllez Delgado Investigadora Posdoutoral Universidad de Castilla-La Mancha
Yolanda Seoane Veiga Técnica de Investigación

Invitados

Nome e apelidos Posto Procedencia
Diego Alonso Pablos Investigador Predoutoral

Visitantes

Nome e apelidos

Copyright © 2009-2018 Incipit; fotografías copyright © 2007-2009 Miguel Bidarte, Camila Gianotti, César González-Pérez · Webmaster